KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12713093
nr 1271 3093
Staffan Snidare
(f. 1939), Sverige
Etsning, Staffan Snidare, "Åsöberget", Akvarellerad. Signerad, daterad -89. Motivet: 6x9
Staffan Snidare, svensk grafiker och målare född i Stockholm 1939.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:44:33
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Staffan Snidare
Läs mer om Staffan Snidare